HAKKIMIZDA

Img

1989'DAN GÜNÜMÜZE SİZLERLE

Özdemir Hukuk Bürosu, 1989 yılında Av. Hüseyin ÖZDEMİR tarafından kurulmuş, Av. Cem ÖZDEMİR ve Av. Dilara ÖZDEMİR’in katılımı ile bugünkü konumuna ulaşmıştır.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ ?

Özdemir Hukuk Bürosunun, Altınoluk’ta bulunan merkez ofisinin yanı sıra, İstanbul, Ankara, İzmir, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Antalya, Adana, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Malatya, Sivas, Kayseri, Erzincan ve Konya illerinde, birlikte çalıştığı hukuk büroları vardır.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Özdemir Hukuk Bürosu mesleki çalışmalarında, bağımsızlığını korur; bu bağımsızlığı zedeleyecek iş kabulünden kaçınır. Mesleğin itibarını zedeleyecek her türlü tutum ve davranıştan kaçınır. Özdemir Hukuk Bürosu çalışanları, salt ün kazandırmaya yönelik ve iş sağlama niteliğindeki her davranıştan kaçınırlar. Müvekkillerine davaların sonucu ile ilgili hukuki görüşünü açıklar. Fakat bunun bir teminat olmadığını özellikle belirtirler. Meslek sırrı ile bağlıdırlar. Davasını almadıkları kimselerin başvurusu nedeniyle öğrendikleri bilgileri de sır sayarlar. Bu sırların tutulması süresizdir, meslekten ayrılmak bu yükümlülüğü kaldırmaz. Özdemir Hukuk Bürosu, teklif edilen işi gerekçe göstermeden reddedebilir. Ret nedenlerini açıklamak zorunda değildir. Tüm çalışmalarımızda, bilgi, saygı, güven ve dürüstlük esastır.

SAYGILARIMIZLA